Būsto automatika

Vykdant inžinerinių sistemų montavimo darbus susidūrėme su didėjančiu pastatų ir namų automatizavimo paklausą. Užsakovai ieško grindinio šildymo valdymo sistemas, termostatus su galimybe valdyti nuotoliniu būdu, šviesos reguliatorius, jutiklius, valdiklius. Todėl nuo 2018 metų mes pradėjome siūlyti būsto automatikos (protingo namo) sprendimus. Tam, kad mūsų užsakovai galėtu susipažinti su siūloma produkcija sukuremė e-parduotuvė ATELS.

Kas yra ATELS:

A – automatikos produktai valdikliai, relės, apšvietimo ir šildymo sistemų valdymo komponentai;

T– telekomunikacijoskomponentai (telefonspynės, įeigos kontrolės sistemos);

EL–elektros instaliacija neatsėjama būstoinžinerinių sistemų ir vidaus dizaino dalis (kištukiniai lizdai, jungikliai, rėmeliai);

S– sprendimai, kaip galima panaudojus viena arba kelis produktus pagerinti savo gyvenimo sąlygas, optimizuoti energijos vartojamą, bei užtikrinti komfortą.

Mes atstovaujame

Delta Dore — yra Prancūzijos namų automatikos gamintojas. Sistemos veikimas pagrįstas radijo bangos pagrindu. Sistemos komponentai bendrauja apsaugotu X3 protokolu. Lengvai montuojami ir integruojami į esamą elektros instaliaciją. Gali būti priskirti prie DIY (pasidaryk pats) kategorijos.

duotecno — Belgų namų automatikos gamintojas. Duotecno siūlo ypač patogią namų valdymo automatikos sistemą, kuri  padidina jūsų namų jaukumą, saugumą. Naudodamiesi išmaniųjų namų automatika, galite valdyti beveik bet kurias savo namų funkcijas: apšvietimą, šildymą, elektros prietaisus, roletus, garso, vaizdo, apsaugos signalizaciją.

Grenton— Lenkijos gamintojas, sukūręs novatorišką namų ir pastatų ir namų automatikos valdymo sistemą. Didžiausias sistemos pranašumas yra KAINA.  Grenton protinga nama  sistema yra dviejų laidinio ir radijo ryšio metodų derinys. Moduliai gali būti sujungti kabeliais, įgaunant greitį ir aukštą stabilumą, o ten, kur neįmanoma nutiesti laidų, „Z-Wave“ moduliai bus sumontuoti per kelias minutes. Grenton sistema  turi daugybę funkcijų, tokių kaip: nuotolinis maitinimo išjungimas, apšvietimas, žaliuzės, šildymo valdymas.

Vivaldi Srl. —namų įgarsinimo, akustinių ir namų valdymo sistemų gamintojas.  Nuo 2019 metu KNX gamintojų asociacijos narys. iControl 4 valdiklis leidžia apjungti visas namo inžinerines sistemas ir valdyti įrenginius iš vienos aplikacijos.

Ką mes siūlome?

Bendradarbiaujant su įrangos gamintuojais mes stengiames parinkti optimalų sprendimą, kuris leis apsauguoti Jūsų investicijas, ir pasiekti namų atitikimą šiuolaikiniais reikalavimais. Mūsų įmonės specialistai padės jums susipažinti su visomis tokios sistemos savybėmis ir pasirinkti geriausią variantą.

Susisiekti

info(at)atels.lt;

info(at)alropa.lt